Apartamentu viesnīca "Amber"

Apartamentu viesnīca "Amber" atrodas pašā Liepājas sirdī. Komforta un ērtas atrašanās vietas kopums padara apartamentus par ideālu atpūtas un darba vietu, tiem, kuri grib palikt Liepājā. Apartamentu viesnīca "Amber" - ir četrstāvu ēka ar klasisku arhitektūru, pēc kapitālā remonta 2003. gadā.

Mūsu viesnīcā ir 9 dažādu kategoriju apartamenti sākot no studio un beidzot ar ģimenes apartamentiem ar platību no 35m2 līdz 65m2

Mūsu apartamenti atbilst eiropas standartiem un ir aprīkoti ar labas kvalitātes mēbelēmm un ar sadzīves tehniku.

Visu numuru skaits iedalās trīs kategorijās: biznesa klases apartamenti, ģimenes apartamenti un studijas klases apartamenti.

Tas ļauj izvēlēties optimālākus izmitināšanas variantus, kas derēs gan individuālai nakšņošanai, gan ilglaicīgai dzīvošanai ar ģimeni.

Liela uzmanība tiek pievērsta klientu drošībai . Mūsu numuros ir ūgunsdzēsības sistēma un pretdūmu signalizācija.

Viena no galvenajām priekšrocībam ir mājīgas vides un numuru apkalpošanas serviss. Jo dzīvojot dzīvokļu tipa apartamentos un jūtot sevi kā mājās, viesis saņem pirmās klases servisu, kas atbilst augstākajiem viesmīlības standartiem.

Nomas maksā ietilpst mājas un apkārtmājas uzturēšana, seifi biznesa klases telpās, uzkopšana 1 reizi nedēļā, iknedēļas gultas veļas un dvieļu maiņa.

Reģistrācijas un izmītināšanas darbinieki vienmēr ir Jūsu rīcībā!

Raksti mums